І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

12 06 16 106 грудня 2016 року

06 грудня 2016 року в Педагогічному інституті відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Кафедрою початкової освіти було рекомендовано роботи студентів ОКР «спеціаліст» і «магістр», а саме: Сизоненко Катерини «Формування риторичних умінь учнів 4 класу засобом комп’ютерного тренажера» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Г.Л.Бондаренко), Друць Ірини «Формування дослідницьких умінь другокласників засобом віртуальної екскурсії з природознавства» (наукові керівники – кандидат педагогічних наук, доцент О.М.Ващенко, кандидат педагогічних наук, старший викладач Л.В.Романенко), Рибцової Аліни «Підготовка вчителя початкової школи до роботи з ліворукими учнями» (наукові керівники – кандидат педагогічних наук, старший викладач К.П.Нечипоренко, викладач Л.В.Шкарбан).

Подані дослідження було рекомендовано до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.