Конференція присвячена 60-річчю заснування кафедри педагогіки та методики початкового навчання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

12 02 16 102 грудня 2016 року

02 грудня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми фахової підготовки вчителя початкової школи в контексті становлення нової української школи», яка проводилася на базі кафедри педагогіки та методики початкового навчання Факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Під час роботи круглого столу учасники конференції активно обговорювали проблеми імплементації світового досвіду у вітчизняну професійну педагогічну освіту, звернули увагу на запровадження інноваційних технологій формування професійної компетентності вчителів, діагностичний супровід особистісно-професійного становлення фахівців початкової школи.