Науково-практичний семінар з теми: «Роль співпраці БДЮТ «Дивоцвіт» у формуванні ціннісних орієнтацій у дітей та молоді в умовах модернізації позашкільної освіти»

11 03 16 103 листопада 2016 року

03 листопада 2016 року викладачі кафедри початкової освіти взяли участь у семінарі «Роль співпраці БДЮТ «Дивоцвіт» у формуванні ціннісних орієнтацій у дітей та молоді в умовах модернізації позашкільної освіти», який проводився на базі Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Дарницького району міста Києва.

Учасники семінару ознайомилися з основними напрямами роботи співробітників БДЮТ «Дивоцвіт» та їхніми соціальними партнерами, які досліджують проблеми формування ціннісних орієнтацій у дітей та молоді на сучасному етапі реформи позашкільної освіти.

Щиро дякуємо директорові і співробітникам БДЮТ «Дивоцвіт» за організацію і проведення семінару. Бажаємо подальших успіхів і плідної співпраці з науковими установами та громадськими організаціями України!