Друга Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікаційні стратегії сучасної школи»

11 03 16 103 листопада 2016 року

03 листопада 2016 року співробітники кафедри початкової освіти взяли активну участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Комунікаційні стратегії сучасної школи».

Конференція була організована за сприяння видавництва «Білий Тигр», Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри реклами і зв’язків з громадськістю та кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної парламентської бібліотеки України.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся генеральний директор видавництва «Білий Тигр», докторант, доцент кафедри видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат філологічних наук Р.В. Ярошенко.

На пленарному засіданні виступили: директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор філологічних. наук, професор В.В. Різун.; завідувач кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор наук з управління, кандидат філологічних наук, доцент Ю.В. Нестеряк; заступник директора департаменту проектів ТОВ «TechExpert», кандидат наук з державного управління А.В. Журавльов; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Г.Л.Бондаренко.

Під час конференції було обговорено такі проблеми, як: стан та перспективи шкільної реформи, сучасні педагогічні технології, стратегії розвитку сучасної школи, мовна компетентність у шкільній практиці, комунікація у навчально-виховному процесі, реклама та PR в освітньому процесі, інформаційні технології в навчальному процесі, сучасна медіа-освіта та медіа-грамотність тощо.

Учасники конференції взяли участь у майстер-класах, серед яких:

– «Мистецтво підготовки і виголошення промови з метою переконування» (тренер: кандидат педагогічних наук, доцент Бондаренко Г.Л.);

– «Як допомогти професійно спрямуватись?» (тренер: кандидат педагогічних наук, доцент, експерт в галузі лідерства Г.В. Горбенко);

–  «Активні форми навчання на уроках словесності» (тренер: викладач-методист, експерт в галузі методики викладання С.І. Демяненко).