Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наукові засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді»

10 27 2016 Konferentsia 127 жовтня 2016 року

27 жовтня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (С.М. Мартиненко – завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор; Г.Л. Бондаренко – кандидат педагогічних наук, доцент; О.М. Ващенко – кандидат педагогічних наук, доцент; Н.С. Кипиченко – кандидат педагогічних наук, старший викладач) та магістрантка спеціальності «Початкова освіта» І.В. Гнед взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наукові засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», яка відбулася у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Під час конференції обговорювалися проблеми розвивального змісту, форм, методів і технологій, які сприятимуть кожній молодій людині стати справжнім громадянином-патріотом України.