Участь у Міжнародному симпозіумі

04 26 2016 sympisium 126 квітня 2016 року

26 квітня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін взяли участь у роботі круглого столу, присвяченого 60-річчю створення кафедри педагогіки і методики початкового навчання факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова в межах міжнародного симпозіуму «Освіта і здоров’я підростаючого покоління».

Під час засідання обговорювалися шляхи реалізації Закону України про вищу освіту у практиці роботи сучасних внз, освітньо-професійні та освітньо-наукові програми підготовки сучасних кадрів педагогічної освіти, особливості підготовки майбутніх вчителів початкової школи в умовах автономності ВНЗ України, сучасні проблеми реалізації структури і змісту початкової школи.