Круглий стіл «Особливості особистісно-професійного становлення майбутнього вчителя в умовах університету»

03.24.201624 березня 2016 року

24 березня 2016 року члени Наукового товариства Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та студенти-магістранти спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» зібрались за круглим столом з теми: «Особливості особистісно-професійного становлення майбутнього вчителя в умовах університету».

У ході жвавої бесіди кожен поділився своїм баченням особистісно-професійного становлення, поглядами на освіту та самовдосконалення, власним кредо, «маршрутом зростання», авторськими педагогічними доробками.

Дякуємо всім учасникам круглого столу і бажаємо подальшого професійного зростання.