Всеукраїнська науково-практична конференція «Акмеологічні засади інноваційного розвитку закладу освіти»

02.18.2016 copy18 лютого 2016 року

18 лютого 2016 року викладачі кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Акмеологічні засади інноваційного розвитку закладу освіти», яка відбулася в Українському гуманітарному ліцеї  Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Метою конференції було: обговорення теоретико-методичних засад інноваційного розвитку національної освітньої системи з метою інтеграції фундаментальних наукових досліджень у сфері акмеології й експериментального досвіду, отриманого під час Всеукраїнського експерименту «Теоретико-методичні умови інноваційного розвитку акмеологічного ліцею».