Міжнародна науково-практична конференція "Модернізація педагогічної освіти: виклики ХХІ століття"

01.28.201628 січня 2016 року

28 січня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація педагогічної освіти: виклики ХХІ століття».

Конференцію було організовано Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова за участю Барановичського державного університету (Білорусь), Могильовського державного університету імені О. Кулешова (Білорусь), Пряшівського університету (Словаччина), Сегедського наукового університету (Угорщина), Педагогічного університету імені комісії народної освіти в Кракові (Польща).

Мета конференції полягала в обговоренні стратегічних проблем модернізації педагогічної освіти в контексті інтеграції до європейського освітнього простору.

Під час конференції було розглянуто проблеми розвитку вищої педагогічної освіти, психологічного супроводу підготовки майбутнього вчителя початкової школи в умовах модернізації освіти, особливості впровадження зарубіжного досвіду в освітній простір України.