Круглий стіл «Шляхи та умови подолання неуспішності студентів: науковий підхід»

12.16.201516 грудня 2015 року

16 грудня 2015 року відбувся круглий стіл з теми: «Шляхи та умови подолання неуспішності студентів: науковий підхід», організаторами якого була Рада молодих учених та Студентське наукове товариство Педагогічного інституту.
З вітальним словом до всіх присутніх звернулась Бєлєнька Г. В. – заступник директора Педагогічного інституту з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор.
На заході були присутні молоді науковці: Нечипоренко К.П, Сінельнікова Н.О., Лабунець Ю.О., Голота Н.М., Волинець Ю.О., Нестеренко А.В., а також студенти: Кот Т., Матузна А., Журавльова А., Титарчук І., Іванова К., Іващук Л., Стефунько Л., Чупіна О., Твердун Н.
У процесі жвавої дискусії учасники окреслили основні причини неуспішності студентів Педагогічного інституту, визначили шляхи, ефективні методи та фактори впливу на  студентів, які мають відставання чи неуспішність у навчанні. Під час тренінгових вправ учасники круглого столу спроектували траєкторію власного успіху.
Дякуємо всім учасникам за активну участь і гарний настрій!