Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікативні стратегії сучасної школи»

11.27.201527-28 листопада 2015 року

27-28 листопада 2015 року кафедра початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Комунікативні стратегії сучасної школи».

Конференція була організована за сприяння видавництва «Білий Тигр», Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри реклами і зв’язків з громадськістю та кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної парламентської бібліотеки України.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся генеральний директор видавництва «Білий Тигр», канд. філ. наук, доцент Ярошенко Р.В.

На пленарному засіданні виступили: директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор філ. наук, професор Різун В.В.; професор Київського національного університету культури і мистецтв, доктор філ. наук Холод О.М.; професор кафедри української літератури і компаративістики Київського університету імені Бориса Грінченка, головний редактор журналу «Українське слово і сучасність» видавництва «Білий Тигр», доктор філ. наук, професор Поліщук Я.О.; завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Київського університету імені Бориса Грінченка доктор пед. наук, професор Мартиненко С.М.; завідувач кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка канд. філ. наук Нестеряк Ю.В. та інші; заступник директора Чернівецької гімназії № 5 Абрам’юк Г.Й.

Під час конференції було обговорено такі проблеми, як: комунікація у навчально-виховному процесі; рекламні та PR-технології в освітньому процесі; новітня видавнича діяльність в освітніх закладах; інформаційні технології в навчальному процесі; сучасні медіа-освіта крізь призму загальноєвропейського досвіду; риторика як засіб ефективної комунікації; волонтерський рух і реформування освіти; комунікаційні стратегії сучасної бібліотеки.

Учасники конференції взяли участь у майстер-класах, серед яких:

«Як стати успішним у спілкуванні?» (тренери: доктор педагогічних наук, професор Мартиненко С.М., викладач Кипиченко Н.С.);

«Сім секретів риторичного успіху» (тренери: кандидат педагогічних наук, доцент Бондаренко Г.Л., кандидат педагогічних наук, старший викладач Нечипоренко К.П.).