11.19.2015 219 листопада 2015 року

19 листопада 2015 року  відбулося урочисте зібрання, присвячене 60-річчю відділу початкової освіти - одного із потужних науково-дослідних центрів нашої держави та 90-річчю Інституту педагогіки НАПН України, а також було проведено Всеукраїнські педагогічні читання «Методична спадщина М.В.Богдановича: сучасний контекст».
Перша частина заходу була присвячена урочистостям: вітанням відділу початкової освіти. Першим вітальне слово виголосив директор Інституту педагогіки, доктор педагогічних наук, професор О.М.Топузов. Проголошено було також доповіді наукових співробітників Інституту: докторів пед. наук, професорів, академіків О.Я.Савченко, М.С.Вашуленка, Н.М. Бібік та інших учених. Окрім цього відбулася презентація тематичного номеру журналу «Початкова школа», в якому розміщено вітальне слово ювілярам.
Колектив кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту долучився  до віншування співробітників відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, які є для нас і наших студентів прикладом високого служіння освітянській справі, шляхетного ставлення до особистості, відповідальності, порядності та людяності. Нами було висловлено щиру вдячність за надану можливість магістрантам Педагогічного інституту спеціальності «Початкова освіта» впродовж багатьох років проходити науково-дослідну практику, під час якої вони ознайомлюються з доробками співробітників, удосконалюють свої професійні вміння.
У другій частині проходили педагогічні читання «Методична спадщина М.В. Богдановича: сучасний контекст», під час якої спогадами про свого учителя М.В Богдановича поділилися М.С. Вашуленко та Г.П. Лишенко.
У педагогічних читаннях від кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін брали участь завідувач кафедри С.М.Мартиненко, викладачі К.П.Нечипоренко, Н.С.Кипиченко та магістранти  спеціальності «Початкова освіта».
Тож бажаємо нашим колегам успіхів у творчих пошуках, натхнення у професійній діяльності, невичерпної наснаги, процвітання і ще багато років щасливого життя!