Всеукраїнська науково-практична конференція "Освіта крізь призму мікроісторії: заклади освіти, особистості, навчальна література, листування

10.23.201522 жовтня 2015 року

22 жовтня 2015 року старший викладач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Нечипоренко К.П. взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Освіта крізь призму мікроісторії: заклади освіти, особистості, навчальна література, листування", яка проходила на базі нашого Університету. Надзвичайну зацікавленість сучасних дослідників темою конференції засвідчила участь у ній науковців майже зі всієї України.

На пленарному засіданні були обговорені найгостріші питання історико-педагогічних досліджень і запропоновані нові напрями мікроісторичних досліджень.

Під час проведення «круглого столу», модератором якого була академік НАПН України О.В.  Сухомлинська, обговорювалися актуальні проблеми історико-педагогічної науки. Традиційно, особливістю цієї частини щорічних зібрань істориків педагогіки стала унікальна можливість для аспірантів, докторантів і пошукувачів отримати висококваліфіковану експрес-консультацію щодо вибору конкретної теми дослідження і специфіки його проведення.

Конференція подарувала всім учасникам позитивні емоції та натхнення до подальших історико-педагогічних розвідок.