Міжнародна науково-практична конференція «Відкрите освітнє Е-середовище сучасного університету» 20 серпня 2015 року

09.20.201520 серпня 2015 року

20 серпня 2015 року викладачі кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету», яка проходила на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.
На конференції були присутні представники Сілезького університету (Польща), Лусіадського університету (Португалія) та Університету Костянтина Філософа (Словаччина), понад 150 учасників  із різних регіонів України.
Конференція проведена у нестандартному форматі дискусійних панелей з представниками міжнародної наукової спільноти, вищих навчальних закладів, роботодавців. Викладачі кафедри відвідали також майстер-класи  та  семінари.