imgBrovko

Бровко Катерина Андріївна

Старший викладач кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор філософії в галузі освіти/педагогіки за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Іншомовна освіта з методикою навчання

Практика усного і писемного мовлення (англійська мова)

Інтегрований практичний курс англійської мови

Біографія

У 2014 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за напрямом підготовки 0101 Педагогічна освіта, 6.010101 «Дошкільна освіта», спеціалізація – «Англійська мова». У 2016 році з відзнакою закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю 8.18010021 «Педагогіка вищої школи». У 2020 році захистила дисертаційне дослідження на тему: «Формування корпоративної культури студентів у освітньому середовищі університету» зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, галузь знань 01 Освіта/Педагогіка.

Працює в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з вересня 2018 року:

травень 2016- вересень 2017 рр. – викладач учбово-виробничого центру «ІТА», фахівець кафедри професійної освіти та управління навчальним закладом Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук МАУП;

вересень 2017 – січень 2018 рр. – молодший науковий співробітник НДЛ «Освітології» Київського університету імені Бориса Грінченка;

вересень 2018 – травень 2020 рр. - асистент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

травень 2020 – вересень 2021 – викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка;

вересень 2021– старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

вересень 2022 – 25 грудня 2023 року – старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 26 грудня 2023 року-донині – старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Стаж педагогічної роботи у ЗВО ІІІ – ІV рівнів акредитації – 7 років.

Професійний і науковий інтерес

• використання соціальних мереж у підвищенні пізнавального інтересу студентів до вивчення іноземної мови;
  • вплив інтернет-сленгу на розвиток пізнавальної активності студентської молоді до вивчення іноземної мови;
  • формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх педагогів засобами ІКТ.

Автор понад 30 наукових та методичних праць, з-поміж них: навчально-методичні посібники; статті у наукових фахових виданнях та міжнародних наукометричних базах даних Scopus, Web of Science.