(044)-295-58-32

Гапон Людмила Ігорівна

Викладач кафедри

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Іноземна мова з методикою навчання», «Інтегрований практичний курс англійської мови»,  «Сучасні технології навчання іноземної мови в початковій школі».

Біографія

У 2018 році закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Германська філологія»; професійна кваліфікація – філолог, викладач англійської та німецької мов, перекладач. У 2022 році вступила на навчання в аспірантуру Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки».

лютий 2018 – червень 2018 – викладач англійської мови в школі англійської мови «Green forest»;

квітень 2018 – травень 2020 – викладач англійської мови в онлайн-школі англійської мови «Project 12»;

Працює в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з жовтня 2020 року:

жовтень 2020 –серпень 2022 – викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання  Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка

вересень 2022 – 25 грудня 2023 року – викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 26 грудня 2023 рокудонині –  викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Стаж педагогічної роботи – 4 роки.

Професійний і науковий інтерес

• іншомовна підготовка студентів педагогічних спеціальностей;
  • формування професійної мотивації студентів до успішної фахової діяльності;
  • розвиток неформальної іншомовної освіти майбутніх педагогів у ЗВО в Україні;
  • якість професійної підготовки студентів педагогічних спеціальностей у багатопрофільному ЗВО.