Робоча зустріч з представником Гете Інституту в Україні

02.03.2015

02 березня 2015 року

02 березня 2015 року у Педагогічному інституті, на кафедрі іноземних мов і методик їх навчання, відбулась робоча зустріч викладачів кафедри іноземних мов із заступником директора, керівником мовного відділу Гете Інституту в Україні (Goethe-Institut), пані Сюзанне Бекер. Метою зустрічі було налагодження ділових зв’язків з однією з провідних міжнародних освітніх організацій. На зустрічі обговорено перспективу подальшої співпраці кафедри іноземних мов і методик їх навчання з мовним відділом Гете Інституту щодо удосконалення процесу іншомовної підготовки студентів спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта».

Результатом зустрічі стала домовленість про проведення спільних мовних проектів, міжнародних заходів, семінарів та майстер-класів.

02.03.GI