Методичні вебінари для вчителів/ викладачів англійської мови Cambridge Days 2021

коллаж 22

Упродовж 23 – 25 березня 2021 року викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання –  канд.пед наук., доцент Кошарна Н.В., канд.пед наук., старший викладач Петрик Л,В., викладач Гапон Л.І. – взяли участь у лінійці методичних вебінарів для вчителів/ викладачів англійської мови, представлених у змісті традиційної конференції  Cambridge Days 2021.

У ході вебінарів провідними експертами у галузі методики навчання іноземної (англійської) мови було представлено зразки ефективних технологій навчання англійської мови та нові підходи до питання тестування та оцінювання учнів/ студентів; розглянуто вимоги до системи оцінювання знань англійської мови відповідно загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти;   запропоновано альтернативні методи навчання учнів/ студентів англомовного лексичного матеріалу у форматі онлайн та офлайн; ознайомлено із новими навчально-методичними розробками видавництва Cambridge University Press.

Провідні фахівці у галузі  методики навчання іноземної  мови та оцінювання рівня знань англійської мови – Herbert Puchta, доктор філософських наук (англійська мова), експерт з питань методики навчання англійської мови, Hisham AlSaghbini, старший регіональний менеджер з питань тестування та визнання оцінювання за системою Cambridge Assessment English, Miranda Hamilton, менеджер з питань незалежного оцінювання та визнання кваліфікації за системою Cambridge English QualificationSarah Ellis, старший менеджер з оціночних послуг  за системою Cambridge Assessment English для європейських країн – забезпечили практичну можливість учасникам поглибити професійні знання з означених питань.

Організатори заходу: Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge  English Language Assessment), Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), компанія Лінгвіст (Україна).