Тиждень кафедри іноземних мов і методик їх навчання 2011-2012 н.р.

Тиждень кафедри іноземних мов і методик їх навчання

tig kaf immn

З 16 по 21 квітня 2012 року тривав Тиждень кафедри іноземних мов і методик їх навчання, у рамках якого відбулися:

Заходи за 17 квітня 2012 року:

17.04.2012 2

DEUTSCHLAND UND DIE UKRAINE: NAH UND FERN (НІМЕЧЧИНА І УКРАЇНА: БЛИЗЬКІ І ДАЛЕКІ)
Захист творчих робіт студентів з курсу «Практичний курс німецької мови»

Заняття мало на меті узагальнення знань студентів про Україну та Німеччину шляхом порівняння в усіх сферах суспільного, політичного, культурного, освітнього життя країн та знаходження шляхів їх подальшої співпраці.

17.04.2012 c2

Студентська наукова конференція
“ІНШОМОВНИЙ КОМУНІКАТИВНИЙ ПРОСТІР:
СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ВИМІР”

Конференція була присвячена питанням переосмислення форм та засобів комунікативного впливу на особистість, взаємодії людей у процесі вербалізованих та невербалізованих актів спілкування та визначення місця і ролі особистості як суб’єкта та об’єкта різних соціокультурних та соціолінгвістичних впливів.

Повний текст

Заходи за 18 квітня 2012 року:

18.04.2012 1a

Засідання наукового студентського гуртка “Лінгвокраїнознавець” на тему
“ВЕЛИКДЕНЬ”

Протягом засідання студенти представили історію виникнення свята, розповіли про символи Пасхи, про традиції святкування Великодня в Україні, разом із гостями та присутніми заспівали відому пісню «Jesus loves me».

18.04.2012 2a

Інтегрований науково-практичний семінар
з курсу “Методика викладання англійської мови” та “Практичний курс англійської мови”
для студентів IV   курсу ОКР “бакалавр”
“ОСОБИСТІСТЬ ВЧИТЕЛЯ У ПРОЦЕСІ ІНШОМОВНОЇ ВЗАЄМОДІЇ НА УРОКАХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ”

Під час теоретичної частини студенти були ознайомлені з генезисом проблеми структуризації професійно значущих якостей вчителя у педагогічній думці. У практичному блоці було презентовано роботу студентів згідно запропонованих у теоретичному блоці проблемних питань.

18.04.2012 3a

Круглий стіл з проблем екологізації на тему:
“ENVIRONMENTAL PROTECTION”
(ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА)

Метою засідання було обговорення актуальних проблем захисту навколишнього середовища та вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Студенти декламували вірші та влаштували справжню ділову гру - прес-конференцію, організовану кореспондентами прогресивних газет, на якій обговорювали найболючіші екологічні проблеми та намагались знайти раціональне їх вирішення.

Повний текст

Заходи за 19 квітня 2012 року:

19.04.2012 1a

Відкрите заняття з курсу “Теоретичні основи англійської мови”
на тему
“СИНТАКСИЧНІ СТИЛІСТИЧНІ ПРИЙОМИ
В АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ”

На занятті студенти були ознайомлені з особливостями та комунікативними функціями синтаксичних стилістичних прийомів, розвивали навички та вміння диференціювати та ілюструвати різні типи синтаксичних стилістичних прийомів. Студенти відпрацьовували редукцію моделі речення; поширення моделі речення; зміну порядку слів у реченні; транспозицію значення речення.

19.04.2012 2a

Міжкафедральний методологічний семінар
“ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ СТУДЕНТІВ ПЕДАГОГІЧНИХ ВНЗ В УМОВАХ СУСПІЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ”

На семінарі були представлені доповіді науковців, які різнобічно окреслили питання теоретичної та практичної підготовки майбутніх фахівців, сучасний погляд на систему освіти в Україні у зв’язку з її спрямованістю на європейський рівень і шляхи вирішення існуючих проблем у системі сучасної вищої мовної та педагогічної освіти.

Повний текст

Заходи за 20 квітня 2012 року:

20.04.2012a

Засідання наукової студентської проблемної групи “Педагогічна взаємодія педагога та вихованців у іншомовному навчальному середовищі”
на тему
“ІНШОМОВНА КОМУНІКАТИВНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ УЧНЯ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ”
Майстер-клас переможця Київського міського туру конкурсу “Вчитель року” у номінації “Іноземні мови” вчителя-методиста
гімназії № 191 імені Павла Тичини Петрик Лади Вікторівни

Майбутні вчителі початкової школи з правом викладання іноземної мови мали змогу спостерігати за практичним впровадженням теоретичних засад викладання іноземної мови у процес формування іншомовної комунікативної компетентності учнів початкового ступеня навчання. Різноманітні ділові ігри дали змогу студентам відчути переваги комунікативного підходу до навчання іноземних мов дітей молодшого шкільного віку.

Повний текст

Заходи за 21 квітня 2012 року:

21.04.2012a

ВИСТАВА ДЛЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ВІКУ
у рамках соціального проекту “Київський університет імені Бориса Грінченка — киянам” у форматі роботи   гуртка “Let’s speak English”

У рамках Тижня кафедри іноземних мов і методик їх навчання відбулось закриття гуртка “Let’s speak English”, що функціонував у рамках соціального проекту “Київський університет імені Бориса Грінченка — киянам”. Останнє заняття було проведене у формі вистави для дітей «Червона шапочка».