Англомовна екскурсія у межах вивчення дисципліни «Іноземна мова (англійська мова)»

04 24 2018 124 квітня 2018 року

English version

24 квітня 2018 року відбулося виїзне практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова (англійська)» для студентів І курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» у ПінчукАртЦентрі м. Києва. Студентам було запропоновано англомовну екскурсію  «Exhibition of shortlisted artists for the PinchukArtCenterPrize -2018» (Виставка номінантів Премії ПінчукАртЦентр - 2018)

Мета екскурсії – занурення студентів в англомовне середовище, удосконалення комунікативних навичок за темами: «Як стати художником-професіоналом», «Картина – це поема без слів», «Як реалізувати творчий потенціал»; формування критичного мислення на прикладах робіт нової генерації художників.

Модератор: Лобода О.В., старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту.

04 24 2018 204 24 2018 3