Навчально-методичний семінар з англійської мови «IELTS – стратегія успішної підготовки»

27.11.17   27 листопада 2017 р.

English version

27 листопада 2017 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся навчально-методичний семінар з англійської мови «IELTS – стратегія успішної підготовки».

Мета заходу - ознайомлення студентів І - IV курсів Педагогічного інституту зі специфікою вибудовування особистісної навчальної стратегії успішної підготовки до складання міжнародного іспиту IELTS (Міжнародна система тестування англійської мови).

У ході навчально-методичного семінару було реалізовано наступні завдання:

• -         висвітлено специфіку іспиту IELTS;
  • -         визначено напрямки використання сертифікату IELTS та його перспективи;
  • -         виявлено алгоритми успішної підготовки до кожного з модулів відповідно до 4-х видів мовленнєвої діяльності;
  • -         з’ясовано особливості варіацій тесту «General» та «Academic»;
  • -         вироблено власну позицію щодо підготовки до міжнародного іспиту;
  • -         ознайомлено із принципами та критеріями оцінювання кожного з модулів та видів мовленнєвої діяльності тесту.

Модератор заходу: Ю.О. Лабунець, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, кандидат педагогічних наук.