Відкритий семінар-практикум «Застосування інноваційних технологій навчання в освітньому процесі університету (на прикладі США)»

11 23 2017 workshop23 листопада 2017 року

English version

23 листопада 2017 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся відкритий семінар-практикум «Застосування інноваційних технологій навчання в освітньому процесі університету (на прикладі США)».

Метою заходу було ознайомлення студентів VVI курсів Педагогічного інституту, які навчаються за спеціальностями «Початкова освіта», освітній рівень: другий (магістерський) і отримують додаткову спеціалізацію «Управління електронним навчанням», із особливостями застосування інноваційних технологій навчання в освітньому процесі інших країн, зокрема США. Також були запрошені студенти першого освітнього рівня (бакалаврського) Педагогічного інституту та Інституту мистецтв.

У роботі семінару взяла участь Ліза Марі Бленк, професор Університету Монтани (США), учасниця програми академічних обмінів імені Фулбрайта. Семінар відбувся  у формі інтерактивної взаємодії. Студенти презентували власний досвід застосування інноваційних технологій під час проходження педагогічної практики у початковій школі.

Модератор заходу: Кошарна Н.В., завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання.