Навчально-методичний семінар «GOETHE-ZERTIFIKAT von A1 bis C2 – стратегія успішної підготовки»

11 23 2017 123 листопада 2017 року

23 листопада 2017 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся навчально-методичний семінар  «GOETHE-ZERTIFIKAT von A1 bis C2 – стратегія успішної підготовки».

Мета заходу - ознайомлення усіх бажаючих зі специфікою складання міжнародних іспитів з німецької мови.

У ході навчально-методичного семінару учасники ознайомилися з видами зазначених іспитів та специфікою підготовки до них.

Також було надано інформацію про електронні ресурси, що допоможуть потренуватися та успішно скласти зазначені іспити, та повідомлено про можливості складання їх в Україні та Німеччині.

Модератор заходу: А.В. Соломаха, доцент, кандидат філологічних наук.