«Науково-педагогічні читання імені Антуана Мейе»

11.05.17 1 11 травня 2017 року

11 травня 2017 року в рамках реалізації наукової теми кафедри іноземних мов і методик їх навчання «Нова стратегія професійної підготовки педагога в умовах євроінтеграції» старшим викладачем кафедри іноземних мов і методик їх навчання Лабунець Ю.О. було проведено «Науково-педагогічні читання імені Антуана Мейе». Під час заходу студенти другого курсу напряму підготовки «Початкова освіта»  мали можливість впевнитись у потужному арсеналі накопичених методикою навчання іноземних мов та лінгводидактикою прийомів та шляхів швидкого, ефективного та системного вивищення власної іншомовної комунікативної компетентності, розширити знання про функціонування іноземних мов у світовому геополітичному, географічному, лінгвістичному та історичному вимірах. Учасники заходу мали змогу долучитися до краси слова, попрактикуватися у сприйманні та інтерпретації поезії; почути поетичні твори західноєвропейськими мовами та проаналізувати мовні аспекти їх колориту.