Англомовна екскурсія у межах вивчення дисципліни «Практичний курс англійської мови»

03 05 2017 103 травня 2017 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

English version

03 травня 2017 року у межах вивчення тем «Puppet theatre and performances for children», «Ecological education in modern society» студенти ІІІ курсу, напряму підготовки «Початкова освіта» разом з викладачами кафедри іноземних мов і методик їх навчання (Лабунець Ю.О., Плужник І.В.) відвідали виїзну англомовну  екскурсію до Київського академічного театру ляльок та Водно-інформаційного центру.

Екскурсія містила в собі два блоки:

Першим блоком стало відвідування Київського академічного театру ляльок. Знайомство з театром відбулося в рамках екскурсії, проведеної керівником літературно-драматургічної частини Київського академічного театру ляльок, заслуженим працівником культури України, відмінником освіти України – Поволоцьким Іллею Яковичем.

Під час зустрічі студенти мали змогу розширити та поглибити знання про історію створення театру, його розвитку; основні різновиди ляльок для театральних вистав, а також ознайомитись з основами керівництва лялькою (тростяничною, маріонеткою, штоково-маріонетною).

Другим блоком екскурсії стало відвідування Водно-інформаційного центру, де студенти мали можливість прослухати англомовну екскурсію «Ecological culture nowadays: water in the world (Екологічна культура сьогодні: вода і світ)». Упродовж англомовної екскурсії студенти мали змогу поглибити знання про цінність водних ресурсів та усвідомити важливість їх збереження та раціонального використання.