Театралізована вистава англійською мовою «Tales Kaleidoscope» для дітей м.Києва

04 07 2017 tales 107 квітня 2017 року

07 квітня 2017 року, в рамках відзначення Міжнародного дня дитячої книги, студенти Педагогічного інституту презентували театралізовану виставу «Tales Kaleidoscope» за мотивами творів Джоеля Харриса, Редьяра Кіплінга для дітей ДНЗ №441 Дніпровського району, м.Києва.

Маленькі глядачі з неабияким інтересом спостерігали за подіями героїв казок «A house in the wood», «Three little pigs», «The Elephant child», залюбки грали зі студентами в ігри та відгадували загадки, вчили нові та повторювали знайомі лексичні одиниці. Упродовж усього дійства в глядацькій залі відчувалася надзвичайно тепла, дружня атмосфера завдяки цікавому перебігу сюжетних ліній, акторській грі студентів, музичному супроводу та яскравим декораціям і костюмам героїв.

«Tales Kaleidoscope» став підсумком проектної роботи студентів спеціальності «Дошкільна освіта» на тему «Казкотерапія у навчанні англійської мови дітей старшого дошкільного віку» під керівництвом старшого викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Лободи Ольги Володимирівни. Проект охоплював декілька етапів роботи: обмін ідеями та написання сценарію; розучування ролей та перевтілення в образи; виготовлення наочності, необхідної атрибутики, костюмів; розучування пісень, ігор; підбір музичного супроводу; проведення репетицій. Студенти набули практичний досвід проведення поза навчальних заходів та удосконалили практичні навички організації занять з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку.