VIII Щорічна методична конференція Cambridge Day

03 30 2017 130 березня 2017 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

Інформаційний лист

30 березня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання Котенко О.В., Петрик Л.В., Руднік Ю.В. взяли активну участь у VIII Щорічній методичній конференції Cambridge Day, що відбулась на базі Київського національного торговельно-економічного університету.  На пленарному засіданні із доповіддями виступили Ганна Шовкалюк, методист видавництва Кембриджського університету Cambridge University Press Cambridge English-Better Learning Solutions»); Дарина Сіжук, консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні, Cambridge English Language Assessment Cambridge English-Opening Up a World of Opportunities»). Учасникам конференції було запропоновано майстер-класи: «Teaching the World-Cross-cultural Activities in the English Classroom» (модератор: Olha Madylus, Cambridge University Press author and teacher trainer); «Using English Effectively for Cambridge English: First» (модератор: Paul Coates, Cambridge English presenter).