Конкурс промов іноземними мовами «FOREIGN LANGUAGES SPEECH CONTEST»

24.02.17 tyt        24 лютого 2017 року

English version read here

24 лютого 2017 року у Педагогічному інституті відбувся конкурс промов іноземними мовами «FOREIGN LANGUAGES SPEECH CONTEST», в якому в якості конкурсантів взяли участь 12 студентів 1-4 курсів, спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Дизайн», «Образотворче мистецтво».

До складу журі конкурсу увійшли викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання та студенти-магістри спеціальності “Початкова освіта”. Процес обрання переможців відбувався з урахуванням таких критеріїв: володіння темою; вміння проаналізувати заявлену проблематику; самостійність й оригінальність висловлених думок; художня виразність та грамотність мовлення. Захід організовано та проведено кафедрою іноземних мов і методик їх навчання  (модератори: О.В. Котенко, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Ю.В. Руднік, викладач кафедри).

Переможцями стали:

Гран Прі – Грищенко Віра  (ДОб-1-13-4.0д), тема промови: «The dream we haven't dared to dream».

1 місце – Колеснікова Юліанна (ДЗб-1-16-4.0д), тема промови: «Subcultures in the modern world».

2 місце - Гречана Олександра (ОМб-1-16-4.0д), тема промови: «Technology-human interaction».

2 місце – Савчук Катерина (ДЗб-1-16-4.0д), тема промови: «The role of pop art in the world».

3 місце – Кандалян Діана (Доб-3-14-4.0д), тема промови: «If you want to change the world, start with yourself»

3 місцеСемічева Марія (ПОб-2-14-4.0д), тема промови: «Die Wichtigkeit des Studiums der Fremdsprache für die Selbstentwicklung der Persönlichkeit».

Переможці та номінанти конкурсу отримали від організаторів заходу сертифікати та ваучери із заохочувальною кількістю балів для застосування при оцінюванні їх навчальних досягнень в процесі опанування дисциплін блоку «Іноземна мова».

Щиро дякуємо всім учасникам за креативність, неординарність виступів та  позитивну атмосферу!