Конкурс відео робіт «HOW I STUDY А FOREIGN LANGUAGE: PRACTICAL ADVICE» («Як я вчу іноземну мову: практичні поради»)

11 17 2016 video contest617 листопада 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

17 листопада 2016 року у Педагогічному інституті відбулося урочисте підбиття підсумків конкурсу відео робіт «HOW I STUDY А FOREIGN LANGUAGE: PRACTICAL ADVICE» («Як я вчу іноземну мову: практичні поради»).

До фіналу конкурсу потрапило 13 відео робіт студентів Педагогічного інституту та Інституту мистецтв, освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Магістр» (напрям підготовки «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Дизайн», «Образотворче мистецтво»).

Процес обрання переможців відбувався шляхом електронного голосування викладачів кафедри та студентів за 4 критеріями: оригінальність, креативність, грамотність, коректність. У голосуванні взяло участь понад 140 студентів.

Переможці та номінанти конкурсу отримали від організаторів заходу дипломи, спеціальні призи та подарунки у вигляді сертифікатів із заохочувальною кількістю балів для застосування при оцінюванні їх навчальних досягнень в процесі опанування дисциплін блоку «Іноземна мова».

Переможцями стали:

Франкова Анастасія, Гнатюк Ольга, Галюк Тетяна, Рябоконь Тетяна, Жовтолюк Анастасія, Зубович Анастасія (ПОб-2-15-4.0д, ПОб-1-15-4.0д, ДОб-2-14-4.0д) – 1 місце

Берізко Марія, Загладько Тамара, Сизоненко Катерина, Топольницька Ольга (ПОм-1-16-2.0д) – 2 місце

Савицька Катерина, Прохорчук Віра, Яценко Анна, Наумець Валерія, Надєждіна Віра (ДОб-2-15-4.0д) – 2 місце

Ніколюк Віталія, Гулько Анастасія, Дякович Зоряна, Кликова Катерина, Легусь Тетяна (ПОб-1-14-4.0д) – 3 місце

Грищенко Віра (ДОб-1-13-4.0д) – 3 місце

Кучерява Юлія (ДЗб-2-16-4.0д) – номінація «Кращий порадник»

Хіжінська Яніна (ПОб-2-16-2.0д) – номінація «Найкращі спецефекти»

Зімбінський Станілав, Ломаченко Наталія, П’ятова Анастасія (ДОб-1-14-4.0д)номінація «Старанність у вивченні іноземних мов»

Тарасевич Олександра (ПОб-2-16-2.0д) – номінація «Найкраща ідея»

Аравідова Сен-Петра, Беспрозванна Анна, Войтовська Альона, Левчук Дар’я (ОМб-1-16-4.0д) – номінація «Неочікувані шляхи вивчення іноземних мов»

Рябенко Катерина, Сігнаєвська Діана (ПОб-2-16-2.0д) – номінація «Оригінальність»

Ярмак Тетяна (ПОб-2-16-2.0д) – номінація «Наполегливість у вивченні іноземних мов».

Боляк Олександра (ДЗб-1-15-4.0д) - номінація «Найкраща мотивація»

Захід організовано та проведено кафедрою іноземних мов і методик їх навчання (модератори: О.В. Котенко, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент; Ю.В. Руднік, викладач кафедри).

Щиро дякуємо усім учасникам і сподіваємось, що цей захід стане традиційним!

Read English version here

З відео роботами учасників можна ознайомитись на сайті Педагогічного інституту у рубриці «Студентські проекти».