Tренінг з лідерства у рамках підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету Грінченка

23 24 17 23-24 січня 2017 року

23-24 січня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання Л.В. Петрик, О.В. Лобода, Ю.В. Руднік стали активними учасниками дводенного тренінгу з лідерства у рамках підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету Грінченка, що мав на меті розвиток лідерських компетентностей, набуття яких сприяє ефективній самореалізації особистості фахівця. У змісті модулю учасниками було розглянуто психологічні основи феномена лідерства, визначено ключові лідерські компетенції викладача, визначено власну траєкторію розвитку лідерського потенціалу, вивчено професійні досягнення, ресурси та цілі, проаналізовано прояв ресурсів у взаємодії з іншими людьми, сформовано навички постановки цілей, досліджено та розширено індивідуальний поведінковий репертуар лідера.