07.12.16 07 грудня 2016 року

English version read here

Конкурс перекладу творів Бориса Грінченка “Inspired by Borys Hrinchenko`s art” («Натхненний творчістю Бориса Грінченка»).

07 грудня 2016 року у Педагогічному інституті відбулося підбиття підсумків конкурсу на кращий переклад творів Бориса Грінченка “Inspired by Borys Hrinchenko`s art” («Натхненний творчістю Бориса Грінченка»).

Метою заходу було вшанування пам`яті, а також популяризація ідей Бориса Грінченка в освітньому просторі. Конкурс дав можливість студентам розвивати писемні навички та продемонструвати перекладацькі здібності.

У конкурсі взяли участь студенти І-VI курсів, освітніх рівнів «Бакалавр», «Магістр» Педагогічного інституту та Інституту мистецтв (спеціальність: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта»,  «Дизайн», «Хореографія», «Образотворче мистецтво»).

Переклад прозових та поетичних творів здійснювався англійською та німецькою мовами. Шляхом електронного голосування журі, у складі викладачів і студентів, визначило переможців:

Ними стали:

Номінації:

«Оригінальність віршованого твору» - Яніна Хіжінська «Болить душа твоя? Мовчи» (ПOб-2- 16-2.Oд)

«Оригінальність віршованого твору» - Анастасія Зубович «Вкрала» (ПOб -1- 15-4.0d);

«Експерт у перекладі віршованого твору» - Сен-Петра Аравідова та Аніта Бабак «Останній борець» (ОMб-1- 16-4.0д);

«Експерт у перекладі прозового твору» - Тетяна Пономарьова «Болотяна квітка (уривок)» (ХКСб-1-16-4.0д);

«Вибір студентства серед англомовних творів» - Тамара Загладько «Молоді сльози» (ПOм-1- 16-2.0д);

«Вибір студентства серед німецькомовних творів» - Ірина Федорук «9 січня» (ПОб-1-14-4Од).

Переможці у галузі  «Поетичні твори»

Володимир Снігур вірш «Українець»  (ОMб-1- 16-4.0д) - 1 місце

Влада Андрющенко вірш «До коли?» (ХКСб-1-16-4.0д) - 2 місце

Анна Хашханокова вірш «У темряві»  (ОMб-1- 16-4.0д) - 3 місце

Переможці у галузі «Проза»:

Зімбінський Станіслав «Олеся» (ДОб-1-14-4Од)- 1 місце

Юлія Кривицька «Пан Коцький (уривок)» (ХКСб-1-16-4.0д)- 2 місце

Олександра Гречана «Без хліба» (ОMб-1- 16-4.0д) - 3 місце

Захід організовано та проведено кафедрою іноземних мов і методик їх навчання за ініціативи студентів Педагогічного інституту (модератор: викладач кафедри, І.В. Плужник).