Англомовна екскурсія на тему «Modern Science and Technology as a nowadays challenge» («Сучасна наука і техніка як новітній виклик»)

21_03_2016Exc21 травня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

English version

21_03_2016Exc_221 травня 2016 року у межах вивчення теми «Modern Science and Technology (Сучасна наука і техніка)» студенти групи ПОб-1-13-4.0д та ПОб-2-13-4.0д (ІІІ курс, ОКР «бакалавр», напрям підготовки «Початкова освіта») під керівництвом асистента кафедри іноземних мов і методик їх навчання  Лабунець Юлії Олегівни відвідали англомовну екскурсію на тему «Modern Science and Technology as a nowadays challenge» («Сучасна наука і техніка як новітній виклик»), що проводилась у музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум».

21_03_2016Exc_4Екскурсія мала нa меті занурення студентів в англомовне середовище,  узагальнення вивченого матеріалу та практичне ознайомлення зі способами унаочнення закономірностей, що існують в природі (гейзер, смерч, водопад тощо); вивчення принципів побудови та роботи сучасної техніки (зокрема, велосипеда, літака, музичних інструментів, ліфту та електроприладів), способів зацікавлення дитини надбаннями науки і техніки.