Практичне заняття з англійської мови за участі Бена Гілберта

25_03_16_Ben_Gilbert_325 березня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

English version

25_03_16_Ben_Gilbert_125 березня 2016 року у Педагогічному інституті відбулося практичне заняття з дисципліни «Практичний курс англійської мови на тему: «Spare the rod and spoil the child» («Виховання дітей в інтернаціоналізованому освітньому просторі Великобританії») за участі Бена Гілберта, бакалавра мистецтв Оксфордського університету та магістра мистецтв Кембриджського університету для студентів Педагогічного інституту (напрям підготовки «Початкова освіта», ОКР «бакалавр», групи Поб-1-13-4.0д, Поб-2-13-4.0д, Поб-3-13-4.0д).

25_03_16_Ben_Gilbert_2Захід організовано кафедрою іноземних мов і методик їх навчання (модератори: О.В.Котенко, завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент та Ю.О.Лабунець, асистент кафедри). На обговорення було винесено питання специфіки родинного виховання та виховання на різних освітніх рівнях у Великобританії, а також проблеми пов’язані з організацією життєвого простору молоді в Об’єднаному Королівстві.
Метою практичного заняття було удосконалення іншомовних навичок студентів, накопичення досвіду міжкультурної комунікації, а також продовження серії заходів з носіями іноземної мови для студентів Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.