Англомовна екскурсія на тему «Modern Science and Technology: around the most useful inventions» (Сучасна наука і техніка: найкорисніші винаходи)

03.03.16 2   03 березня 2016 року

Завантажити цю сторінку у pdf

03 березня 2016р. у межах вивчення теми «Modern Science and Technology (Сучасна наука і техніка)» студенти групи Дзб-1-13-4.0д (ІІІ курс, ОКР «бакалавр», напрям підготовки «Дизайн») під керівництвом асистента кафедри іноземних мов і методик їх навчання  Лабунець Юлії Олегівни відвідали англомовну екскурсію на тему «Modern Science and Technology: around the most useful inventions (Сучасна наука і техніка: найкорисніші винаходи)», яка проводилась у музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум».

Екскурсія мала не меті занурення студентів в англомовне середовище,  практичне ознайомлення зі будовою тіла людини та функціонування її систем (серцева, дихальна, видільна тощо), способами унаочнення закономірностей, які існують в природі (гейзер, смерч, водопад тощо), демонстрацію принципів побудови та роботи сучасної техніки (зокрема, велосипеда, літака, музичних інструментів, ліфту та електроприладів), використання ілюзій та способів взаємодії з ними у подальшій професійній діяльності.

Після півторигодинної екскурсії студенти мали змогу самостійно розглянути та апробувати розмаїття приладів, головоломок, ілюзій та експонатів у власному англомовному турі по музею.