Екскурсійний день в межах вивчення дисципліни «Практичний курс англійської мови»

28 листопада 2014 року

28 листопада 2014 року студенти ІІІ курсу, напряму «Початкова освіта», разом із асистентом кафедри іноземних мов і методик їх навчання Лабунець Юлією Олегівною, організували екскурсійний день у межах вивчення дисципліни «Практичний курс англійської мови», теми: «Ecological education in modern society (Екологічна освіта у сучасному світі)».
Першим етапом стало відвідування Водно-інформаційного центру, в рамках якого студенти прослухали англомовну екскурсію «Ecological culture nowadays: water in the world (Екологічна культура сьогодні: вода і світ)».

Другим етапом екскурсії стало відвідування Київського академічного театру ляльок.

Знайомство з театром відбулося в рамках екскурсії, проведеної керівником літературно-драматургічної частини Київського академічного театру ляльок, заслуженим працівником культури України, відмінником освіти України – Поволоцьким Іллею Яковичем.

У ході зустрічі студенти мали можливість розширити свої знання про історію створення театру, його розвитку; історію українського дитячого театру; методику та особливості створення художнього образу; основні різновиди ляльок для театральних вистав, а також ознайомитись з основами керівництва лялькою (тростяничною, маріонеткою, штоково-маріонетною)."