ІІ Міжвузівська студентська дистанційна науково-практична конференція «Наукові пошуки ХХІ століття: молодіжний вимір»

27.11.142

27 листопада 2014 року

27 листопада 2014 року студенти Педагогічного інституту V курсу групи ПОс-1-14-1-0д. – Гандзюк Ганна, Боровик Вікторія  та групи Пом-1-14-2.0д – Власик Надія під керівництвом Котенко О.В. і Кошарної Н.В. (кафедра іноземних мов і методик їх навчання) взяли участь у ІІ  Міжвузівській студентській дистанційній науково-практичній конференції «Наукові пошуки ХХІ століття: молодіжний вимір» (Інститут розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова).

Метою проведення конференції було обговорення актуальних проблем соціально-правового статусу дитини, окремих аспектів розвитку особистості та  правових орієнтирів її становлення, чинники захисту прав дитини в умовах кризового суспільства.

У проекті резолюції конференції було визначено потребу інтегрувати найкращі методичні ідеї студентів-учасників конференції та в узагальненому вигляді представити їх в розділі «Банк педагогічного досвіду» на сайті Інституту розвитку дитини.

За результатами роботи конференції було підготовлено спеціальний випуск електронного журналу Інституту розвитку дитини «Студентські пошуки», в якому представлені роботи наших студентів, а саме:

Боровик  Вікторія Ігорівна. Прогнозування труднощів молодших школярів у процесі оволодіння іноземною мовою.

Власик Надія Володимирівна. Роль інформаційно-комунікаційних технологій на уроках англійської мови в початковій школі.

Гандзюк Анна Андріївна. Формування полікультурного світогляду молодшого школяра на уроках англійської мови.

Програма ІІ Міжвузівської студентської дистанційної науково-практичної конференції «Наукові пошуки ХХІ століття: молодіжний вимір»

Матеріали ІІ Міжвузівської студентської дистанційної науково-практичної конференції «Наукові пошуки ХХІ століття: молодіжний вимір»