Науково-практичний семінар «Small Scale Research in Primary School Classroom»

conference  18 квітня 2019 року

18 квітня 2019 року відбувся науково-практичний семінар «Small Scale Research in Primary School Classroom» для студентів спеціальності 013 «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня під керівництвом Ситник О.І., старшого викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання.

Під час роботи семінару студенти ознайомились із методикою організації та проведення короткострокових науково-педагогічних досліджень на уроках англійської мови у початковій школі; зустрілись із представниками Авторизованого Міжнародного Платинового Екзаменаційного Центру Школи англійської мови - Oxford Class.

Семінар було проведено відповідно до програми переддипломної (дослідницької практики) студентів спеціальності 013 «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня.