Сьома щорічна науково-практична студентська конференція «Сучасна іншомовна освіта очима студентів»

27.03.18 2  27 березня 2018 року

English version

27 березня 2018 року в Педагогічному інституті відбулась сьома щорічна науково-практична студентська конференція «Сучасна іншомовна освіта очима студентів», організована кафедрою іноземних мов і методик їх навчання.

Конференція мала на меті залучення студентів до обговорення проблем сучасної іншомовної освіти, обмін результатами досліджень, а також практичним досвідом застосування іноземних мов в освітньому процесі, професійній діяльності, повсякденному житті.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, С.П. Паламар, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник.

Модератором пленарного засідання І.В. Плужник, викладачем кафедри іноземних мов і методик їх навчання, було запропоновано учасникам перегляд відео та дискусію з теми: «Networking as a form of communication».

Друга частина конференції була присвячена проведенню різноманітних networking, які охоплювали різні сфери студентського життя: «English in education» (модератори: Ю.О. Лабунець, старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук; О. Максимюк, студентка спеціальності «Музичне мистецтво»), «English in work» (модератори: О.І. Ситник, старший викладач кафедри, кандидат педагогічних наук; В. Прохорчук, студентка спеціальності «Дошкільна освіта»), «English in self-development» (модератори: І.В. Плужник, викладач кафедри; В.Наумець, студентка спеціальності «Дошкільна освіта») «English in entertainment» (модератори: Т.Ю. Головатенко, викладач кафедри; Т.А. Загладько, студентка спеціальності «Початкова освіта») (програму заходу див. тут).

Координатор конференції – Н.В. Кошарна, завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання, кандидат педагогічних наук.