Засідання науково-методичного гуртка «Медіашкола сучасного вчителя» на тему: «Впровадження медіатехнологій у процес навчання іноземних мов у початковій школі»

21.12.17 t    21 грудня 2017 року

English version

21 грудня 2017 року відбулося чергове засідання науково-методичного гуртка «Медіашкола сучасного вчителя» під керівництвом старшого викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання Петрик Л.В. Відповідно до плану роботи на обговорення було винесено тему «Впровадження медіатехнологій у процес навчання іноземних мов у початковій школі».

На занятті студентами було обговорено класифікацію медіатехнологій, визначано ефективність кожного виду у навчанні іноземних мов молодших школярів. Більш детально було зосереджено увагу на медіатехнологіях з візуальною опорою, а саме: кластерах та часових лініях.

Майбутні вчителі самостійно створювали часові лінії, розглядали практичне значення їх застосування, проектували можливі ситуації ограцізації навчальної діяльності на уроці іноземної мови в початковій школі.

21.12.17