Друге засідання наукового гуртка «Second Language Acquisition»

19.10.17  19 жовтня 2017 року

19 жовтня 2017 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося друге засідання наукового гуртка «Second Language Acquisition».

Засідання на тему «Learners` Characteristics» пройшло у формі інтерактивного обговорення питання важливості врахування індивідуальних особливостей студента у вивченні іноземної мови. Метою поставлених завдань було зосередити учасників на анкетуванні для визначення стилю навчання та типових завданнях для кожного зі стилів. Студенти поділились досвідом залучення всіх органів чуття до вивчення іноземної мови та склали порадник із урахування індивідуальних особливостей студента у вивченні іноземної мови.

Керівник гуртка: Головатенко Т.Ю., викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання.

19.10.17 SLA