Друге засідання гуртка «English speaking club» на тему: «Age is inevitable. Aging isn't»

29.11.2017 29 листопада 2017 р.

English version

29 листопада 2017 року відбулося друге засідання гуртка «English speaking club» під керівництвом Руднік Ю.В., викладача кафедри іноземних мов і методик їх навчання, на тему: «Age is inevitable. Aging isn't». На засідання гуртка було запрошено Лізу Марі Бленк, професора Університету Монтани (США), учасницю програми академічних обмінів імені Фулбрайта.

Зустріч відбувалась у форматі круглого столу та інтерактивної дискусії, у ході якої були обговорені питання впливу віку на людину та її потенціал, психологічні характеристики різних вікових категорій в Україні та США, а також продіагностовано психологічний вік присутніх й здійснено обмін враженнями.

Результатом діяльності гуртка стало створення психологічного портрету його учасників на спільній дошці Padlet.

29.11.17