Дистанційний міжнародний науково-методологічний семінар «Малокомплектна школа: сучасні проблеми і шляхи модернізації»

18.03.15

18 березня 2015 р.

18.03.2015 у Педагогічному інституті відбувся дистанційний міжнародний науково-методологічний семінар «Малокомплектна школа: сучасні проблеми і шляхи модернізації». Учасниками семінару стали науковці, викладачі ВНЗ, вчителі, директори малокомплекних шкіл Республіки Казахстан, Республіки Дагестан, Росії. Від кафедри іноземних мов і методик їх навчання у семінарі взяла участь завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент О. В. Котенко (тема доповіді: "Підготовка вчителів до навчання іноземних мов молодших школярів у малокомплектних школах: реалії та перспективи"). У форматі скайп-спілкування обговорено проблеми специфіки визначення змісту навчання учнів малокомплектних шкіл; оптимізації нормативно-правового забезпечення навчально-виховного процесу у малокомплектних школах України, Росії,  Дагестану, Казахстану; специфіки підготовки вчителів до роботи у малокомплектних школах.