IХ міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

20-21 листопада 2014 р.

20-22 листопада 2014 року викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту І.П. Сінельник та О.І. Ситник взяли участь у IХ міжнародній науково-практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору». Метою конференції було обговорення питань перспектив розвитку вищої освіти в Україні, Європі та світі, зокрема управління якістю освіти: досвід та інновації; моніторинг якості освіти: засоби та технології; новітні засоби навчання і виховання: проблеми впровадження та стандартизації; сучасний освітній менеджмент: економічні, організаційні та психологічні засоби реалізації в Україні, Європі та світі; психологічні, педагогічні та організаційні умови запровадження європейських стандартів вищої освіти в Україні; філософія та психологія освіти; послідовність середньої та вищої освіти як загальноєвропейський стандарт. У роботі конференції взяли участь фахівці з Білорусі, Польщі, Росії, Італії, Туреччини, Угорщини, Хорватії, Чеської Республіки, США.