VIII міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

28-30 листопада 2013 р.

28-30 листопада 2013 року викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту О.В. Котенко та Ю.В. Руднік взяли активну участь у VIII міжнародній науково-практичній конференції «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору». Конференція була організована Міністерством освіти і науки України, Східно-Європейським інститутом психології, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницьким університетом імені Григорія Сковороди», за участі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Московського психолого-педагогічного університету (Росія), Краківської академії імені Анджея Фрича Моджевського (Польща), Global University (Італія-США) та ін.

Читати далі