Міжнародна конференція

Конф 05 - 06 вересня 2020 року

У рамках Договору про співпрацю,  ініційованою Кафедрою  іноземних мов і методик їх навчання  (09 березня 2020 р.)  між Педагогічним інститутом  Київського університету імені Бориса Грінченка та Освітнім центром "DEMETRA" (м. Ларісса, Греція),   05 - 06 вересня 2020 року було організовано і проведено спільну  Міжнародну конференцію "Підготовка вчителя іноземної мови у ХХІ столітті: від теорії до практики". Впродовж двох днів було розглянуто окремі методичні питання раннього навчання іноземних мов,  досліджено зарубіжний досвід підготовки вчителів до раннього навчання іноземних мов, вивчено Європейський досвід професійної підготовки  вчителів до навчання іноземної мови дітей дошкільного віку та учнів молодшого шкільного віку, акцентовано увагу на явищах мультилінгвізму та білінгвізму. У конференції брали участь представники провідних ВНЗ Європи та США.

Відповідно до наукової теми Педагогічного інституту "Нова стратегія професійної підготовки педагога в умовах євроінтеграції" та зокрема КІММН "Стратегія іншомовної підготовки педагога в умовах Євроінтеграції" на конференції Ольгою Котенко та Наталією Кошарною було представлено уніфіковані проміжні результати дослідження. Крім того, Головатенко Т.Ю. представила окрему доповідь з проблем підготовки вчителів початкової школи до роботи у мультилінгвальному середовищі.