20181105 120718

05 листопада 2018 р. викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Головатенко Т.Ю. взяла участь у роботі Міжнародного інформаційного тижня Програми Європейського союзу Erasmus+  в Україні -  "Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успіху".

Було розглянуто широке коло питань, зокрема: національні пріоритети у сфері освіти, особливості конкурсних заявок на 2019 рік, специфіка пошуку партнерів та уникнення дублювання досліджень, проекти розвитку потенціалу вищої освіти.

Серед спікерів заходу були представники МОН України, посольства Франції, Представництва Європейського Союзу в Україні та представники провідних українських університетів.

Учасники заходу мали можливість обмінятися досвідом, поділитися успішними практиками та отримати дієві поради щодо написання грантових заявок.