Методологічний семінар «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!»

14.11.17 14 листопада 2017 р.

14 листопада 2017 року кафедра іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту взяла участь у організації методологічного семінару «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!».

У ході семінару професор Університету Монтани (США), учасниця програми академічних обмінів імені Фулбрайта, Ліза Марі Бленк, представила досвід США щодо реалізації положень навчання, заснованого на дослідженнях на прикладі підготовки фахівців педагогічної та інших галузей. У формі інтерактивної дискусії з учасниками семінару Ліза Марі Бленк визначила можливості застосування навчання, заснованого на дослідженнях у контексті української освітньої системи, наголосивши на їх цінності, результативності та доцільності, а також визначивши пов’язані з цим ризики.