Тренінг «Участь у грантових проектах та програмах: виклики, досвід, можливості»

31 10 17 31 жовтня 2017 р.

31 жовтня 2017 р. кафедра іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту взяла участь в організації тренінгу «Участь у грантових проектах та програмах: виклики, досвід, можливості» в межах Школи проектного менеджменту Київського університету імені Бориса Грінченка.

У ході тренінгу професор Університету Монтани (США), учасниця програми академічних обмінів імені Фулбрайта, Лізи Марі Бленк, представила досвід написання успішних індивідуальних та колективних проектів для отримання грантів на дослідження.

У рамках тренінгу було розглянуто робочий кейс колективної грантової заявки від дослідницької групи кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Університету з аналізом його окремих сегментів.