VI щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної науки»

210416 DMU 1  21 квітня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

English version

21 квітня 2016 року Ю.В. Руднік, викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту, взяла участь у VI щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної науки», організованою Київським університетом імені Бориса Грінченка.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Наталія Віннікова. На (пленарному засіданні конференції були представлені доповіді: проектного менеджера відділу міжнародних відносин Університету соціальної психології і гуманітарних наук Республіка Польща), Радека Станжевського «Дослідження молодих учених у контексті міжнародного досвіду Університету соціальної психології і гуманітарних наук у Республіці Польща» (он-лайн); представника команди Prometheus, старшого наукового співробітника відділу електроніки, голови Ради молодих вчених і спеціалістів Інституту фізики НАН України, кандидата фізико-математичних наук, Сенеко Антона «Он-лайн освіта в українських реаліях»; молодшого наукового співробітника НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидата наук із соціальних комунікацій, Опришко Тетяни «Як публікуватися в міжнародних цитованих виданнях»; завідувача НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидата політичних наук, Виговської Ольги «Міжнародні грантові програми та проекти для молодих вчених»; провідного наукового співробітника науково-освітнього відділу Національного музею літератури України, кандидата історичних наук, Чорної Лілії «Сучасна українська література: стан і тенденції розвитку».

У другій частині конференції учасником було запропоновано відвідати один з чотирьох майстер-класів. Ю.В. Руднік стала активною учасницею майстер-класу «Моделювання особистої ефективності молодого науковця» (модератор: Якименко Анастасія, молодший науковий співробітник НДЛ культури лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка). У ході майстер-класу було презентовано модель підвищення особистої ефективності GoMAD, розроблену британськими вченими, що може бути застосована для реалізації цілей наукових досліджень та вирішення проблемних завдань.

Окрім вищезазначеного, учасникам було запропоновано наступні майстер-класи: «Секрети ефективного мислення», «Емоції у житті людини: проблема чи ресурс?», «Наука і театр…Вистава без антракту про тебе».