Участь співробітників Педагогічного інституту в ХХІ щорічній національній конференції IATEFL Ukraine для вчителів англійської мови

08.04.16 21IATEFL UC08 - 09 - квітня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

English version

08 – 09 квітня 2016 року співробітники кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту взяли участь у ХХІ щорічній національній конференції для вчителів англійської мови як іноземної, організованої Британською Радою в Україні, Міжнародною асоціацією вчителів англійської мови (IATEFL) та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись заступник Посла Великобританії в Україні Хелен Фейзі; заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей; директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс; президент Міжнародної асоціації вчителів англійської мови IATEFL Global Маржорі Розенберг; головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко; проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Наталія Віннікова.

На пленарних засіданнях 8 та 9 квітня із доповідями виступили президент Міжнародної асоціації вчителів англійської мови IATEFL Global Маржорі Розенберг («Getting unstuck – stretching out of our comfort zones»); провідний викладач англійської мови з Великобританії Хью Деллар («Planning for success»); координатор програм GoGlobal Любов ЗалюбовськаGoGlobal – uniting people around English»); менеджер проектів з англійської мови Британської Ради в Україні Жанна СевастьяноваEnglish for Universities - the Way to Make the Future»); директор з маркетингу у Північній Європі Кембриджського університету Аркадіуш Яворський («Language Assessment: what? how? and why?»); викладач Люблінського католицького університету Пйотр Стеінбріч («Digital literacy as one of the pillars of FL education»).

Програма дводенної конференції була дуже насиченою. Учасникам було запропоновано відвідати серію методично та лінгвістично спрямованих майстер-класів. Викладачі кафедри іноземних мов і методик їх навчання стали активними учасниками таких майстер- класів: «Language learner types and success in language learning» (модератор: Олена Змієвська, старший викладач кафедри англійської філології, канд. філ. наук, Вінницький державний університет імені Михайла Коцюбинського); «Techniques for presenting vocabulary in context» (модератори: Ольга Гончарова, заступника директора інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти, доцент кафедри англійської мови, канд. пед. наук, доцент та Тетяна Коноваленко, завідувач кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови, канд. пед. наук, доцент, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького); «Career Paths is the shortest path to your career» (модератор: Олени Хорош, методист Express Publishing in Ukraine); «Smooth sailing through the sea of words Hugh Dellar» (модератор: Хью Деллар, провідний викладач англійської мови, Великобританія); «Listening module: a step-by-step approach for highachieving IELTS takers» (модератори: Світлана Чугу, доцент, Вінницький торговельно-економічного інститут Київського національного торговельно-економічного університету, канд. філ. наук; Світлана Гладьо, доцент, Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, канд. філ. наук); «Cambridge English First: how to be ready» (модератор: Івонна Романюк, вчитель агенції іноземних мов «РУНА»); «Developing Rapport» (модератор: Ярослав Роготський, викладач Британської Ради); «Minimum preparation – maximum learning» (модератор: Катерина Проценко, завідувач міжнародного мовного центру (International Language Centre)); «Making Students Use the Grammar They've Learnt» (модератор: Ганна Шовкалюк, методист видавництва Cambridge University Press).

Пропоновані майстер-класи передбачали дослідження різноманітних аспектів системи іншомовної освіти: від опанування вчителями нових методів та технологій представлення англомовного матеріалу, а також підвищення ефективності планування і проведення занять з англійської мови до стратегії підготовки та складання міжнародних екзаменів з англійської мови.

Наступна ХХІІ щорічна національна конференція для вчителів англійської мови як іноземної (IATEFL) відбудеться 31 березня - 01 квітня 2017 року.